Obsah

Archív EZ

Kontakt

Pro náš dům, z.s.

Veveří 102

616 00 Brno

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

Odběr zpravodaje

Teplárny Brno: výrobce tepelné a elektrické energie, dodavatel chytrých služeb

Od svého založení v roce 1930 se Teplárny Brno starají o tepelný komfort zhruba 4 000 odběrných míst, mezi něž patří také 95 000 brněnských domácností. Ve 4 velkých výrobních zdrojích vyrábějí elektrickou a tepelnou energii, která putuje přes 57 km parovodů a 122 km horkovodů až do domovů zákazníků. Současné moderní Teplárny však nejsou pouze výrobcem a dodavatelem tepelné energie, jak si možná většina Brňanů myslí. Za povšimnutí stojí také jejich komplexní nabídka doplňkových služeb.

HAVARIJNÍ SLUŽBA - Pomoc stále na dosah

Nejoblíbenější službou Tepláren Brno je bezesporu havarijní služba, která je nejkomplexnější a nejdostupnější v moravské metropoli.  Jak funguje? Jednoduše. Má-li zákazník sjednanou smlouvu, stačí, aby vytočil číslo 545 161 545 a pracovníkovi dispečinku nahlásil problém. O vše ostatní už se za něho postarají Teplárny. Odběratelé si tak ušetří nejen spousty zbytečných nervů a starostí, ale navíc mají non-stop pohotovost k dispozici zdarma. Zaplatí pouze za výjezd k zásahu, sazbu za odvedenou práci a použitý materiál. Teplárny Brno pomohou s řešením havárií a oprav rozvodů topení včetně topných těles a armatur, rozvodů vody, plynu a elektřiny v objektech až po vstupy do bytových jednotek, ale jejich pracovníci si poradí například i s otevřením uzamčených prostor. Havarijní službu lze rozšířit také o opravy v bytových jednotkách. Její konkrétní rozsah vždy záleží na preferencích zákazníků a je upraven ve smlouvě o havarijní službě podle jejich přání.

ROUZÚČTOVÁNÍ TOPNÝCH NÁKLADŮ - Náklady pod kontrolou

Hojně využívanou službou Tepláren Brno je zajištění měření, odečtů a rozúčtování nákladů na vytápění a spotřebu teplé a studené vody. S touto službou souvisí také nabídka instalace a výměny rozdělovačů topných nákladů (RTN) a vodoměrů opatřených radiovým modulem, který umožňuje provádět dálkové odečty. Možnost odečtů na dálku šetří nejen čas, ale také zvyšuje bezpečnost zákazníků. Nemusejí si totiž komplikovat denní rozvrh čekáním na technika, ani  se obávat podvodníků, kteří jen vyhledávají záminku pro vstup do bytu.

TEPLO BEZ STAROSTÍ

Teplárny Brno rovněž nabízejí komplexní služby v oblasti vybudování, rekonstrukce a provozování veškerých typů zdrojů tepla. Samozřejmostí je individuální přístup s ohledem na zdroj, výši odběru a individuální potřeby zákazníků.

Pro více informací k těmto i dalším nabízeným službám navštivte webové stránky www.teplarny.cz nebo kontaktujte obchodní oddělení Tepláren Brno na adrese obchod@teplarny.cz.